Παρασκευή 18 Νοεμβρίου 2016

ΦΙΛΙΚΗ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑΠΟΛΗ!

Αποτέλεσμα εικόνας για ιωνικος ΓΗΠΕΔΟ

Ισόπαλος 2-2 αναδείχθηκε ο ΦΩΣΤΗΡΑΣ σε φιλικό παιχνίδι στο γήπεδο της Νεάπολης με αντίπαλο τον Ιωνικό.
Το σημερινό παιχνίδι ήταν μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία για τον Νίκο Παντέλη, να δει τους παίχτες του υπό πίεση και να βγάλει τα δικά του συμπεράσματα. Για τον λόγο αυτό ο προπονητής του ΦΩΣΤΗΡΑ χρησιμοποίησε 20 ποδοσφαιριστές, ενώ δεν συμμετείχαν οι τραυματίες Δωροβίνης, Κοτίτσας, Ζαγοριανός και Ντάφλας!
Στο α΄ημίχρονο, ο Ιωνικός είχε την υπεροχή και προηγήθηκε με 2-0 χάρις σε γκολ των Αργυρίου και Σαπαλίδη.
Στο β' ημίχρονο ο ΦΩΣΤΗΡΑΣ πήρε τα ηνία του αγώνα και κατάφερε να φέρει το ματς στα ίσια, με αυτογκολ του Προβατίδη στο 54' και γκολ του Μιχελή στο 65'
Στα αρνητικά του αγώνα είναι ο τραυματισμός του Κράσι στο 28', όπου και αποχώρησε!